Експериментальне визначення дози енергії, отриманої насіннєвим матеріалом після опромінення електричним полем

ЗаголовокЕкспериментальне визначення дози енергії, отриманої насіннєвим матеріалом після опромінення електричним полем
Тип публікаціїJournal Article
Year of Publication2020
АвториВасиленков, ВЄ, Гудзенко, ММ
Short TitleNauka innov.
DOI10.15407/scin16.05.069
Об'єм16
Проблема5
РубрикаНаукові основи інноваційної діяльності
Pagination69-76
МоваАнглійська
Анотація
Вступ. Максимальне використання потенційних біологічних можливостей насіннєвого матеріалу — це один із шляхів збільшення виробництва та підвищення якості сільськогосподарської продукції. Зважаючи на зазначене, застосовують різноманітні прийоми передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур електромагнітними полями. При цьому спостерігається недостатня чіткість відтворюваності результатів опромінення.
Проблематика. Разом з тим, традиційні методи визначення схожості потребують широкого набору обладнання та витратних матеріалів, тривалих термінів дослідження, тому перспективним є пошук нових методів передпосівної обробки та розробка калориметричних експрес-методів.
Мета. Вивчення реакції насіннєвого матеріалу, а саме, його енергетичної цінності до та після опромінення методами калориметрії.
Матеріали й методи. Для визначення енергетичної цінності насіннєвого матеріалу було взято дві партії насіння ячменю сорту ’Скарлет’, одну з яких піддавали опроміненню електричним полем. Енергетичну цінність зерна визначали за допомогою калориметричної установки В-08 М згідно ДСТУ ISO 1928:2006.
Результати. В графічній формі подано результати кількісних показників зміни температури опроміненої та контрольної партії зерна ячменю для візуалізації ефекту опромінення. Аналіз результатів показав, що неопромінене зерно має схожість 82%, а опромінене — 88%, відповідно енергетична цінність першого становила 10842 кДж/кг, а другого — 11985 кДж/кг, тобто є на 10,5% вищою. Встановлено експериментальну залежність, що для збільшення схожості на 1% необхідно збільшення енергетичної цінності насіннєвої маси приблизно на 1,83%.
Висновки. Підвищення енергетичної цінності зерна на 10-11% після опромінення вказує на те, що процес опромінення відбувся, позитивний ефект зафіксовано. Використання методів калориметрії можна рекомендувати як спосіб контролю якості опромінення насіннєвого матеріалу.
Ключові словаелектромагнітне поле, ефект стимуляції, калориметр, опромінення, схожість