Зобов'язання

Користувачам гарантовано можливість вільного читання, завантаження, копіювання, розповсюдження, друку, пошуку та цитування повних текстів опублікованих матеріалів журналу «Наука та інновації».

          Малюнки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути використані в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, проте обов’язковим є посилання на матеріали, оформлені належним чином (наприклад: автор, назва статті, «Наука та інновації», рік видання, номер тому, сторінки, номер рисунку, і DOI статті).

          Передрук, системне відтворення або колективний перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Наука та інновації» дозволено тільки за згодою редакції журналу.

          Подання статей до друку та подальша їх публікація - безкоштовні. За авторами зберігається повне авторське право. Авторам дозволено розміщувати свої остаточні електронні версії матералів (PDF-файли), які надаються журналом «Наука та інновації», на їхніх особистих або інституційних веб-сайтах з обовязковим посиланням на видання і, за потреби,  передавати, ці файли в архіви.